O nás

ZAČIATKY V ROKU 1985
ŽIVNOSŤ OD ROKU 1990

Služba ČAĎU

Hoci v tej dobe rozbehnúť podnikanie jednoduché nebolo, obaja kamaráti založili jednu z prvých živností v okrese. A tak vznikla prvá firma s názvom Služba ČAĎU (ČA-čko, ĎU-rech).

 

stara-tabula-cadu-cdrc-svinna-zberne-suroviny-predaj-uhlia

Farba kolotočárov

Vzhľadom k rýchlo rastúcej konkurencii v deväťdesiatych rokoch sa kamaráti rozhodli pre husársky kúsok. Aby sa odlíšili, začali používať ako firemnú značku výrazný odtieň fialovej farby, ktorú si špeciálne dali pre seba namiešať. Volali ju kód 33 33. Prestriekali kabíny na autách, premaľovali budovy a ploty. Hoci sa ľudia smiali, že je to farba „kolotočárov“, svoj účel to splnilo. Na tú dobu to bol skvelý marketingový ťah a ľudia už z diaľky rozpoznali firemné autá a značku ČAĎU.

 

cadu-recycling-cdrc-svinna

Tradícia zachovaná

Názov Služba ČAĎU sa používa dodnes. Značku si ponechal Jozefov brat, ktorý podniká so spracovaním odpadov v obci Ľubotice.
ČAĎU recycling

Začiatky aj koniec ČAĎU recycling

Jozefovi synovia Michal a Tomáš, ktorí prebrali otcove „žezlo“, zmenili názov firmy na ČAĎU recycling. Časom však zistili, že ľudia majú problém s výslovnosťou, ako aj písaním názvu. Tak ho napokon skrátili na CDRC (CaDu ReCycling).

 

cackovci-zdeno-chara-cdrc-svinna-zberne-suroviny-predaj-uhlia

CDRC

Nová identita

S novým názvom bolo potrebné doriešiť aj nový dizajn. Keďže sa časom k zberným surovninám pridali ďalšie služby ako predaj uhlia, brikiet a piesku, logo firmy CDRC vizuálne aj farebne pripomína názov COAL (v preklade uhlie).

 

logo-cdrc

SÚČASNOSŤ